Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь провів зустріч із Віктором Кривенко, головою Народного Руху України

16521810202017 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, народний депутат України 1-го скликання (1990 – 1994), почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, прийняв з дружнім візитом Віктора Кривенка, народного депутата України 8-го скликання (2014 – 2019), голову Народного Руху України.

В ході зустрічі сторони обговорили питання досягнення національної і духовної єдності української нації, патріотичного і духовно-морального виховання української молоді та розвитку і утвердження Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Також Віктор Кривенко розповів про участь Народного Руху України на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року по всій Україні, зокрема і на Закарпатті – до Ужгородської та Тячівської міських рад.

Відтак владика Віктор запросив високого гостя відвідати кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгороді, де лідер Народного Руху України приклався до святих ікон угодників Божих та помолився за мир, благополуччя в Україні і щасливе життя своїх рідних.

На завершення зустрічі Преосвященніший владика Віктор Бедь подякував Віктору Кривенку за його високу патріотичну, державницьку і духовну позицію і діяльність, та благословив його і всіх рухівці на щасливе і благополучне життя, а також на перемогу під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією