Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь зустрівся із Юрієм Тяском, побратимом по українських національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття

 DSC003623 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, почесний голова Закарпатської крайової організації Народного Руху України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із Юрієм Тяском із с. Новоселиця Тячівського району, побратимом по спільній боротьбі під час українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, зокрема і під час створення та розбудови Тячівської районної організації Народного Руху України в 1989 – 1991 рр.

Під час зустрічі побратими згадали минулі часи боротьби із комуністичним тоталітаризмом та за відновлення державної незалежності України в 1989 – 1991 рр. на Тячівщині.

На завершення зустрічі владика Віктор Бедь благословив свого побратима Юрія Тяска, побажав йому та його рідним миру, міцного здоров’я, щастя та Божої допомоги на життєвій ниві. Відтак владика Віктор подарував дорогому гостю Біблію, богословську дитячу літературу на українській мові та іконки на честь Пресвятої Богородиці «Всецариця» та святителя, священномученика архієпископа Мараморошського Досифея Феодоровича (+ 1733).

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією