Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь удостоїв високих церковних відзнак українських воїнів-захисників Валерія-Мирослава Опаленика та Михайла Зизича з Перечинщини

 DSC01596 листопада 2020 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина провів зустріч із Валерієм-Мирославом Опалеником та Михайлом Зизичем з Перечинщини, українськими воїнами-захисниками, учасники бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2020 рр.

В ході зустрічі учасники бойових дій поділилися своїми спогадами щодо героїчного подвигу українських воїнів-захисників в обороні України від новітніх московських ординців, а також про трагічну і героїчну долю тисяч наших воїнів-співвітчизників, які потрапили у підступний котел виведення українських бойових частин під Дебальцево в лютому 2015 року.

Відтак, за вияв патріотизму, мужності та героїзму в обороні України і боголюбивого українського народу в російсько-українській війні (2014 – 2020), та з нагоди Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва і Дня Української Повстанської Армії, Преосвященніший владика Віктор Бедь нагородив українських воїнів-захисників Валерія-Мирослава Опаленика та Михайла Зизича орденом «Хрест за Честь і Волю». Також владика Віктор подарив дорогим гостям Біблії, богословську літературу на українській мові та іконки святителя, священномученика архієпископа Досифея Феодоровича та святителя, священномученика Митрополита Василя Липківського.

Участь у зустрічі також прийняли дружина Валерія-Мирослава Опаленика – пані Наталія та перший помічник, іподиякон правлячого єпископа Віктор Понзель.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією