В храмі УАПЦ в Ужгороді відбулось вінчання головного редактора газети «Срібна Земля» Анатолія Костюха та його дружини Юлії

DSC 12461 серпня, у день знайдення мощей преподобного Серафима Саровського, чудотворця, в академічному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного в Ужгороді архімандрит Віктор Бедь, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, настоятель храму у співслужінні архімандрита Діодора Муратова та протоієрея Олександра Смоліна звершив чин заручин та вінчання над молодим подружжям Анатолієм та Юлією Костюх.

Чин вінчання було відправлено українською мовою у супроводі читців та церковного співу академічного хору Української богословської академії на чолі із регентом читцем Юрієм Ропоничем.

На таїнстві вінчання були присутні: батьки, рідні, близькі, колеги по роботі наречених та гості.
Від так у вітальному слові-проповіді до молодожонів отець Віктор наголосив на величі таїнства шлюбу, дав священицькі настанови та привітавши молодят подарував їм святі образи Спасителя Нашого Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці та Святої Трійці, повідомляє прес-служба УБА - КаУ.

Після співу многоліття молодожонам архімандрит Віктор також урочисто вручив Анатолі та Юлії Костюх церковне свідоцтво про вінчання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією