У Кафедральному соборі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відбувся чин вінчання над Тарасом та Катериною Рущак

 DSC082212 серпня 2015 року, у Кафедральному соборі на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді відбувся чин заручин та вінчання над молодим подружжям Рущак - Тарасом та Катериною.

Чин вінчання над молодятами, з благословення Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ, здійснив батько нареченої протоієрей Богдан Тицейко у співслужінні архімандрита Діодора Муратова.
Богослужіння було відправлено у супроводі співу дуету академічного хору Української богословської академії на чолі із регентом читцем Юрієм Ропоничем.
На таїнстві вінчання були присутні: батьки, рідні, близькі, колеги по роботі наречених та гості.
Від так у вітальному слові-проповіді до молодожонів отець Боган дав батьківські настанови та благословіння для новоствореної молодої сімї на подальше щасливе подружнє життя.
Напередодні, у Кафедральному соборі на честь апостола українського Андрія Первозваного УАПЦ в Ужгороді, для наречених Тараса та Катерини була відслужена Божественна літургія, під час якої молодята посповідувалися та причастились Святих Тайн.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією