Вітання єпископа УАПЦ Віктора Бедь до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

1bb3e6218266660eb39b5ad716998a4e

Возлюбленні у Господі браття та сестри!

Дорогі співвітчизники українці!

Сердечно вітаю всіх нас з величним святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України! Сьогодні ж, з милості Божої, ми святкуємо і вшановуємо День українського козацтва та День створення Української Повстанської Армії (УПА). Тож з нагоди цих святкувань бажаю всім нам в Україні мирного життя, благополуччя та Божого благословення!

Сьогодні мільйони і мільйони українців шанобливо вознесуть свої молитви до Отця нашого Небесного та Пресвятої Богородиці в надії на милість Господню та дарування нам щасливого і мирного життя! Молитви за Україну, українських воїнів та український народ будуть піднесені у всіх храмах, монастирях та духовних школах відродженої нашої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви, як і в інших Церква в Україні. Вірю що ці молитви будуть почуті Господом Богом, бо возносяться вони чистими і вистражданими серцями нашого українського народу!
Не забудьмо в цей святковий і світлий день низько схилити свої голови та помолитись за спасіння душ усіх раніше спочилих наших співвітчизників, що у різні віки і часи, і в наші дні, віддали свої життя у боротьбі за національну і державну незалежність України і української нації! За полеглих під час Революції Гідності та в обороні нашої земної, Богом даної нам, Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів та терористів.
Нехай Всемилостивий Господь Бог благословить Україну, Українське військо і український народ на многая і благая літ, а Пресвята Богородиця, що є небесною покровительницею нашої Вітчизни, молитовно оберігає всіх нас під своїм духовним материнським Покровом!

З повагою і любов’ю у Христі
+ ВІКТОР Бедь,
єпископ Мукачівський і Ужгородський,
керуючий Карпатською єпархією
Української Автокефальної Православної Церкви
14 жовтня 2015 р.,
м. Ужгород

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський