Послання Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського Української Автокефальної Православної Церкви до Різдва Христового та Новоліття 2016 року!

 DSC0380

 

Возлюблені у Господі дорогі брати і сестри!

Небо і земля нині торжествують,

Ангели, люди весело празднують.
Христос родився, Бог воплотився,
Ангели співають, Царіє витають,
Поклін віддають, пастиріє грають,
«Чудо, чудо!» повідають

Сьогодні з цими радісними словами і молитвами вся повнота Святої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви разом із усіма християнами в Україні та світі святкує величне свято Різдва Господа й Спасителя нашого Ісуса Христа.

Радіють ангели на небі та веселяться люди на землі, тому що заради нас і нашого спасіння на землю приходить Господь наш Ісус Христос. Понад дві тисячі років тому велика таємниця була відкрита людству: Бог з'явився у плоті, став такою ж людиною, як ми, прийняв на себе спокуту за всі гріхи людські, заради того щоб відновити втрачений зв'язок людини з Богом і встановити мир у душах наших, щоб усі побачили в Ньому світло любові, спасіння та надію на життя вічне.
Цьогорічне свято Різдва Христового та Новоліття 2016 року всі ми з Вами зустрічаємо в дуже непрості часи для Українського Народу, Української Держави й Української Церкви. На долю нашого покоління українців, незалежно від віку, випало зазнати горя братовбивства під час Революції Гідності та великих втрат із числа наших українських воїнів, добровольців, волонтерів і мирних співвітчизників, які віддали своє життя в обороні України від підступних московсько-путінських окупантів й терористів. Важкою ношею для переважної більшості наших співвітчизників стали і соціально-економічні випробовування та негаразди в суспільно-політичному житті країни. Але поряд із цим український народ національно згуртувався і залишився вірним Господу Богу, своїй земній, Богом даній нам Вітчизні Україні та Церкві Христовій.
Саме завдяки вірі в Отця нашого Небесного та прагненню жити за Його Святими Заповідями, ми здатні подолати будь-які труднощі, досягти миру, благополуччя і щастя та зберегти свої душі для життя вічного. Саме заради збереження душ наших і спасіння їх для життя вічного й прийшов у світ Спаситель наш, Син Божий, Ісус Христос.
Тож прославляючи сьогодні новонародженого Христа в молитві, колядках і щедрівках, просячи Боже благословення для себе та своїх рідних, ми повинні молитовно згадати і про долю українських воїнів, добровольців, волонтерів і мирних співвітчизників, які в ці дні ціною власного життя боронять й оберігають нашу Україну та всіх нас від підступних московсько-путінських окупантів і терористів. Бо не маючи миру і свободи на своїй землі, не зможемо мати ні благополуччя, ні щастя.
Тож прагнутимемо і діятимемо так, щоб усі ми гідно і з любов'ю одне до одного прийняли дари Святого Різдва Христового. Щоб через Божу благодать і Світло новонародженого Спасителя нашого Ісуса Христа серця всіх людей у світі, зокрема і недругів наших, просяяли любов'ю і благодаттю. Щоб світло миру і любові воцарилось між людьми.
І якщо хочемо, щоб Господь був із нами, а ми з ним, то пам'ятаймо: що «Царство Боже всередині нас» (Лк. 17:21).
Щиросердечно вітаю всіх із Різдвом Христовим і Новоліттям 2016 року! Зичу всім Вам і ближнім Вашим успіхів та щастя, радості й миру, любові й благополуччя та Божого благословення у новонародженому Спасителі нашому Ісусі Христі!

Христос рождається!

Славімо Його!

+ ВІКТОР Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією
Української Автокефальної Православної Церкви

м. Ужгород

Різдво Христове 2016 р.,

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією