Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь очолив Різдвяне богослужіння у кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ

 DSC07957 січня, в день Різдва Христового, у кафедральному храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді відслужили Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Василя Кміть та диякона Романа Бобая.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за дарування українцям національної єдності та Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою з благослво

ення Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, керуючий Карпатською єпархією Преосвященнійший владика Віктор удостоїв кліриків єпархії протоієрея Олександра Смоліна та протоієрея Василя Кміть правом носіння хреста з прикрасами.

З проповідю до прихожан звернувся протоієрей Василь Кміть, який розповів про початок спасіння роду людського з народження Спасителя нашого Ісуса Христа.

А владика Віктор у своєму вітальному слові розповів про зміст та значення головних Заповідей Спасителя нашого Ісуса Христа і закликав в цей день переосмислити кожного своє земне життя і задуматися чи виконує кожній із нас те найменше що заповідав Христос.

Хід богослужіння супроводжувався співом кафедрального хору під керівництвом регента читця Юрія Ропонича, який наприкінці богослужіння проспівав для прихожан українських колядок привітавши усіх з Різдвом Христовим.

По завершенню богослужіння, до прихожан храму з архіпастирським словом звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який привітав усіх з Різдвом Христовим та закликав жити за Заповідями Божими.

Після цілування хреста та помазання освяченою олією відбулась святкова трапеза, перед початком якої наймолодшому паламарю Денису було вручено різдвяний подарунок.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський