На свято Богоявлення Преосвященнійший владика Віктор Бедь очолови божествену літургію в Кафедральному храмі Карпатської єпархії в місті Ужгороді

 DSC082819 січня, в двунадесяте свято Хрещеня Господа нашого Ісуса Христа у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді відслужили Божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією у співслужінні архімандрита Діонісія Федорова, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея В'ячеслава Бубнюка та протодиякона Романа Бобая.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.
У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, що у наші дні боронять Вітчизну нашу від московських ординців на Сході України, за досягнення українцями національної і духовної єдності та утвердження Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Під час заупокійної ектенії владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом, за усіх полеглих і спочилих патріотів під час Революції Гідності, за всіх полеглих українських воїнів, добровольців, волонтерів та мирних співвітчизників, що у наші дні віддали свої життя в обороні земної нашої, Богом даної нам, Вітчизни України від московських ординців, за всіх раніше спочилих наших рідних, учителів, друзів та близьких, щоб Всемилостивий Господь Бог дарував їх душам вічного спокою і життя у піднебессі.
За заслуги перед Святою Православною Церквою керуючий Карпатською єпархією Преосвященнійший владика Віктор возвів клірика єпархії диякона Романа Бобая в протодиякона.
Після заамвонної молитви у храмі було відслужено великий водосвятний молебень та освячено святою водою всіх прихожан.
З вітальним словом та повчальною проповіддю до прихожан храму звернувся владика Віктор, яки привітав всіх присутніх з Святом Богосвлення та наголосив на його духовній основі.
Хід богослужіння супроводжувався співом кафедрального хору під керівництвом регентів читця Юрія Ропонича та Марії Жебляк, який наприкінці богослужіння проспівав Духовний Гімн «Боже Великий Єдиний нам Україну храни...».
Після цілування хреста, отримання з архієрейським благословенням іконок на честь Богоявлення та настільних календарів на 2016 рік, спільного видання Карпатської єпархії та Української богословської академії Карпатського університету, духовенство та прихожани кафедрального храму на честь апостола українського Андрія Первозваного хресною ходою пішли до річки Уж, де відслужили водосвятний молебень та освятили води річки.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією