Представники Московського Патріархату на Закарпатті, стали на шлях відкритого злочину, погрожуючи та залякуючи вірних Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви

gpНа адресу Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви надходять скарги від віруючих рядку парафій єпархії, яких почали переслідувати священнослужителі УПЦ Московського Патріархату на Закарпатті за те, що вони перейшли до лона відродженої прабатьківської УАПЦ. Зокрема, настоятель Свято-Михайлівського храму Хустської єпархії УПЦ МП в смт. Тересва Тячівського району протоієрей Іван Хрипта, його зять протоієрей Олексій Шутко, молодий священик Віталій Кошілка, церковний активіст Павло Вантюх та секретар Тересвянської селищної ради Дмитро Світлик, грубо порушуючи конституційні права громадян на свободу віросповідування, почали приходити на роботу і додому до тих вірних УАПЦ, які підписали заяву про реєстрацію Статуту релігійної громади на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. Подібне має місце і в інших населених пунктах області. Московські попи погрожують та залякую парафіян УАПЦ та відверто їх тероризують. Такі дії представників Московського Патріархату підлягають кваліфікації як кримінальне правопорушення згідно статті 161 Кримінального кодексу України «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками», санкції якої передбачають, при обтяжуючих обставинах, позбавлення волі строком до восьми років.

За даними фактами владика Віктор Бедь надіслав відповідного листа голові Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадію Москалю з вимогою вжити заходи щодо припинення грубого порушення конституційних прав віруючих УАПЦ в Закарпатській області та виявити і притягнути до відповідальності тих посадових осіб ОДА, через яких списки віруючих Української Автокефальної Православної Церкви передаються до Мукачівської та Хустської єпархій УПЦ Московського Патріархату.
Відповідні матеріали щодо порушення конституційних прав на свободу віросповідання віруючих Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви та вчинення відносно них неправомірних дій, які попадають під ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 161 Кримінального кодексу України, з боку представників УПЦ Московського Патріархату в Закарпатській області будуть передані до правоохоронних органів.
Тож як бачимо представники Російської Православної Церкви, зокрема її структурного підрозділу в Україні, УПЦ МП, в особі безкарно діючих на нашій землі провідників «лжерусского мира», не цураються жодних брудних і злочинних методів з метою подальшого обману наших співвітчизників в інтересах чужих нам Московської Церкви та московсько-путінського агресора. І це зрозуміло, адже саме структурний підрозділ РПЦ в Україні, УПЦ МП, на сьогодні є розкольницькою церковною структурою в Україні, яка порушуючи святі догмати та канони Вселенської Православної Церкви розділяє український народ і протидіє утвердженню відродженої прабатьківської, майже 2000-літньої, єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви. Саме РПЦ, та її філія в Україні, УПЦ МП , штовхають обманутих українських вірників на шлях порушення Заповідей Божих та Святого Писання, в яких чітко прописано обов'язок кожного християнина любити, поважати і захищати своїх близьких, свою націю, свою Державу та свою Помісну Церкву. Святе Писання вказує на те, що той народ, який розділиться буде знищеним, а держава його – розореною і розділеною. Тож використовуючи Церкву в імперських політичних цілях, Московська політична влада та РПЦ, опираючись на своїх адептів в УПЦ МП, роблять все можливе щоб залишити за собою вплив на душі і розум українських православних, не допустити об'єднання Українських Церков та утвердження автокефалії Української Церкви, а відтак знищити державну незалежність України. Прикладом цього є те, що Московська Патріархія, її єпископат та духовенство відверто благословляють московсько-путінський режим та російських терористів убивати наших співвітчизників (братів і сестер) на Сході України.
Про подальший розвиток подій буде повідомлено додатково.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією