Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь у день Вселенської батьківської суботи відслужив літію за всіма раніше спочилими батьками і прабатьками

Sv-pam5 березня, у день Вселенської батьківської суботи, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відслужив ранкову заупокійну літію за раніше спочилими нашими батьками, прабатьками, рідними, учителями, друзями і всіма людьми, що відійшли у вічність.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиками, дарування їх душам вічного спокою і життя у піднебессі.
Православна Церква встановила особливі Вселенські дні поминання спочилих християн. Одним із таких є М'ясопусна батьківська субота, коли люди підносять молитви за всіх віруючих, що відійшли до Господа Бога, – від Адама і до наших днів.
Адже тільки молитва, принесена за душі раніше спочилих є істинним проявом любові. Християни беруть участь у загальній молитві про спасіння душ покійних близьких і рідних людей. У дні поминання спочилих православні християни передають у храм записки з іменами своїх покійних родичів, ставлять свічки, також традиційно приносять хліб, вино, олію та інші продукти, як милостиню в ім'я прощення гріхів рабів Божих.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією