Відомий художник Віталій Либа подарував Українській богословські академії в Ужгороді цінний живопис «Дорога у вічність»

 DSC305528 березня 2016 року, в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Українській богословській академії в м. Ужгород, за участі представників професорсько-викладацького складу, студентів та єпархіального управління Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви пройшла зустріч з відомим українським закарпатським художником Віталієм Івановичем Либа.

З вітальним словом до митця звернувся Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ, ректор університету та академії, який представив пана Віталія та надав йому слово.
Художник презентував свою духовно-мистецьку картину «Дорога у вічність», розповів про історію її малювання та передав у дар Українській богословській академії, на базі якої вже 14 років проводиться підготовка православних богословів та священнослужителів.
Владика ректор подякував художнику Віталію Либі за цінний духовно-мистецький подарунок, а віце-ректор університету доцент Валерія Сіка подарувала букет троянд. Відтак усі присутні проспівали автору картини многая і благая літ.

Прес-служба УБА-КаУ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією