Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь провів зустріч з Ужгородським військовим комісаром підполковником Миколою Журавльовим

 DSC05837 травня, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви провів у своїй резиденції робочу зустріч з Ужгородським військовим комісаром підполковником Миколою Журавльовим.

В ході зустрічі сторони обговорили питання співпраці між консисторією Карпатської єпархії та Ужгородським військовим комісаріатом щодо духовної опіки над сім'ями полеглих та пораненими воїнами АТО, духовно-патріотичного виховання призивної молоді та організації капеланської служби.
Участь у зустрічі також прийняли старший референт керуючого єпархією читець Максим Бережний, завідувач канцелярією єпархії читець Ілля Михайлов, голова єпархіального відділу у справах молоді Орест Дідух і голова парафіяльної ради парафії на честь рівноапостольних Великого князя Київського Володимира та Великої княгині Київської Ольги м. Ужгорода.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією