Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь звершив чин освячення антимінсів

 DSC084215 травня 2016року, унеділю жінок мироносиць, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, перед початком божественної літургії, звершив чин освячення антимінсів у кафедральному храмі Карпатської єпархії на честь апостола українського Андрія Первозваного в м. Ужгород для парафій та монастирів єпархії.

У часть у звершенні чину освячення антимінсів також прийняли протоієрей Сергій Урста, протоієрей Олександр Смолін, протоієрей Роман Бобай та диякон Іван Жабляк.
Перед початком Богослужіння на Святий Престол було покладено підготовлені антимінси. Після прочитання молитв на освячення антимінсів, владика Віктор тричі окропив плати трояндовою водою, помазав Святим Миром та вложив у кожний із них часточку освячених мощей. Нові антимінси стануть заміною старих, а також будуть положені на Престоли храмів парафій та монастирів Карпатської єпархії.
Після звершення чину освячення антимінсів, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ, Преосвященнійший єпископ Віктор Бедь, у співслужінні священнослужителів кафедрального храму очолив божественну літургію.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський