В Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво Карпатської єпархії УАПЦ освячено святий Престол та храм

 DSC142122 травня 2016 року, у день перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця із Мир Лікії в Бар, в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в смт. Чинадієво Мукачівського району була відслужена Божественна літургія, яку очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією.

Його Преосвященству співслужили: архімандрит Миколай Реківчак (намісник монастиря), протоієрей Сергій Урста (канцлер Консисторії єпархії), протоієрей Валерій Фозикош, протоієрей Василь Кміть та протоієрей Роман Бобай.
Перед початком Божественної літургії Преосвященніший єпископ Віктор звершив чин освячення престолу та храму на честь святителя Миколая Чудотворця.
Розділити радість з намісником обителі прибула велика кількість духовенства та вірників з різних куточків Закарпаття, які з процесіями пройшли вулицями смт. Чинадієво до Свято-Миколаївського чоловічого монастиря.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.
У молитві до Господа Бога, владика Віктор та духовенство, просили миру, щастя і благополуччя для українського народу і України, чим швидшої перемоги Української Армії над підступними московсько-путінськими оккупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера і мирних громадян, які у наші дні боронять земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від московських ординці, за дарування українцям національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.
Після відслуження Божественної літургії духовенство та вірники обійшли хресною ходою освячений Свято-Миколаївський храм з читанням Євангелій та під радісний спів «Христос Воскрес!»
З архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший єпископ Віктор Бедь, який привітав намісника монастиря з днем Ангела та побажав довгих років життя у служінні господу Богу та Богом даній нам земній Батьківщині Україні. А також звернув увагу громади на велику працю та молитовний подвиг архімандрита Миколая Реківчака, який зміг збудувати обитель і духовно окормляти паству, незважаючи на усі гоніння, перешкоди та незгоди.
Після завершення божественної літургії відбулась братня трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський