В Карпатській єпархії УАПЦ відзначили нагородами військовослужбовців та волонтерів які боронять Україну від московсько-путінських окупантів

 DSC129828 травня 2016 року, о 11 годині на площі Театральна міста Ужгород, за співорганізації Ужгородського об'єднаного міського військового комісаріату (військовий комісар підполковник Журавльов М. В.) та Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви (керуючий єпархією єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь), було організовано і проведено урочисті заходи з відзначення нагородами воїнів та волонтерів, які обороняють земну нашу Вітчизну від підступних і віроломних московсько-путінських окупантів та терористів.

З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви участь у заходах від єпархії прийняли: канцлер Консисторії єпархії, декан богословсько-філософського факультету Української богословської академії Карпатського університету, доцент протоієрей Сергій Урста та голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі, Збройних Силах України, старший викладач академії протоієрей Олександр Смолін, старший референт керуючого єпархією читець Максим Бережний та помічник керівника прес-служби читець Юрій Шаринський.

У своєму слові протоієрей Сергій Урста передав усім присутнім благословення від Пресвященнійшого владики Віктора та наголосив на неоплатному боргу кожного українця, який сьогодні у теплі та ситості перебуває на мирній території України, перед нашими захисниками та волонтерами.

За вияв високого патріотизму, героїзму та хоробрості у період захисту України від московсько-путінських окупантів ряд військовослужбовців та волонтерів-добровольців було відзначено високими церковними орденами та медалями, вручення яких провів протоієрей Сергій Урста.

Особливим орденом «Честі та Доблесті», посмертно, було нагороджено полеглого Героя-воїна Михайла Петровича Вольнюка, який привселюдно вручили його дружині.

В рамках даного урочистого заходу, військовим комісаром підполковником Миколою Журавльовим також було проведено нагородження відзнаками учасників АТО та волонтерів державними військовими відзнаками.

Відтак на честь Героїв АТО та волонтерів відбувся концерт.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією