Делегація богословів Академії Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви (Греція) відвідала Українську богословську академію в Ужгороді

 DSC142031 травня – 02 червня, в рамках міжнародного освітньо-наукового співробітництва між Українською богословською академією Карпатського університету (ректор професор єпископ Віктор Бедь) та Академією філософії і богослов'я імені рівноапостольних Кирила та Мефодія Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви (ректор професор митрополит Іоанніс Тассіас) делегація грецьких богословів відвідала Ужгород. До складу грецької делегації увійшли протопресвітер Анастасій Парутоглу, протопресвітер Георгій Матурелі, студенти Парутоглу Пантелісанастасіос та Георгій Пантелісанастасіос.

В рамках міжнародної програми мобільності студентів та подвійного диплому, студент-випускник бакалаврату Української богословської академії Карпатського університету з Греції Парутоглу Пантелісанастасіос успішно склав державні випускні іспити та здобув кваліфікацію бакалавра філософії (Карпатський університет імені Августина Волошина) та бакалавра богослов'я (Українська богословська академія Карпатського університету). Після успішного складання випускних іспитів ректор університету та академії професор єпископ Віктор Бедь, у присутності представників грецької делегації та професорсько-викладацького складу урочисто вручив диплом бакалавра богослов'я випускнику Парутоглу Пантелісанастасіос, який надалі продовжить навчання в магістратурі ужгородського вишу. Вручення диплому бакалавра філософії, випускнику, відбудеться на початку липня в Греці, після присвоєння реєстраційного номера Міністерством освіти і науки України.
В рамках візиту також було обговорено питання подальшого поглиблення міжнародної співпраці між Українською богословською академією Карпатського університету та Академією філософії і богослов'я Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви. Наразі в рамках такої співпраці в Українській богословські академії в Ужгороді навчається два студенти та два докторанти з Греції, а студенти з Ужгорода мають можливість проходити мовну та богословську практику на базі Академії в Лангаді (Греція).
Перебуваючи на Закарпатті, делегація грецьких богословів відвідали кафедральний храм апостола українського Андрія Первозваного в Ужгороді та Свято-Миколаївський чоловічий монастир в смт. Чинадієво Мукачівського району Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.
На завершення перебування представників Академії Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви в Ужгороді, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії передав найкращі вітання та побажання Високопреосвященнійшому Іоаннісу Тассіасу, митрополиту Лангадському, Літійському та Рентінівському, Почесному Екзарху Вселенського Патріарха в Центральній Македонії, ректору Академії філософії і богослов'я рівноапостольних Кирила і Мефодія в Лангаді, доктору богослов'я, професору, член-кореспонденту Міжнародної академії міжнародних наук та висловив сподівання, що у скорому майбутньому з волі Господа Бога та благословення Вселенського Патріарха Всесвятійшого Варфоломія буде подолано штучно створене чужинцями розділення українських православних і відбудеться утвердження нашої прабатьківської, майже 2000-літньої, єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви. В свою чергу представники делегації грецьких богословів передали найкращі побажання від владики Іоанніса Тассіаса владиці Віктору Бедь, який з 2013 по 2014 рр. перебував у клірі Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви в числі братії монастиря рівноапостольних Кирила і Мефодія в Лангаді (Греція).
Участь у зустрічі делегації грецьких богословів та їх супроводі також приймали канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ, декан богословсько-філософського факультету Української богословської академії Карпатського університету протоієрей Сергій Урста, керівник прес-служби єпархії протоієрей Ігор Ковальчук, старший референт керуючого єпархією та ректора читець Максим Бережний, голова єпархіального відділу міжконфесійних та міжнародних відносин читець Ілля Михайлов та представники професорсько-викладацького складу академії.

Прес-служба УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією