В Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви підвели підсумки за перший рік своєї діяльності

 DSC15733 червня 2016 року, в першу річницю заснування Архієрейським Собором Української Автокефальної Православної Церкви в Закарпатській області Карпатської єпархії (рішення Архієрейського Собору від 03 червня 2015 року, м. Київ), після ранкової божественної літургії, під головуванням Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ в м. Ужгороді відбулось розширене засідання єпархіальної ради та Консисторії (єпархіального управління).

На початку засідання владика Віктор передав усім присутнім благословення та вітання від Блаженнійшого Макарія Малетича, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви з нагоди першої річниці з дня заснування єпархії.
Відтак Преосвященнійший владика Віктор виступив з інформацією про розвиток Карпатської єпархії в Закарпатській області за перший рік своєї діяльності. Станом на 1 червня 2016 року Карпатська єпархія УАПЦ нараховує: духовний клір у складі 1 архієрея, 11 священиків, 1 диякона, 1 інока. До структури єпархії входять: єпархіальна рада у складі 6 членів, 11 єпархіальних відділів, 17 парафій, 2 монастирі, 1 скит, 1 Духовна місія в Чехії, 1 вищий духовно-богословський навчальний заклад (академія), 1 духовно-богословський коледж, 1 братство. За рік діяльності структурні підрозділи єпархії створено та розміщено в м. Ужгороді, м. Берегове, Мукачівському, Перечинському, Міжгірському, Свалявському, Виноградівському, Тячівському районах Закарпатської області. Діяльність єпархії щотижнево висвітлюється на сторінках 1 друкованого ЗМІ (2 тематичні сторінки в газеті «Срібна Земля»), 1 електронного ЗМІ («Срібна Земля») та 3 веб-сайтах (Карпатської єпархії УАПЦ, Української богословської академії та Богословської думки в Україні).
Протягом року відбулись 3 дияконські і 2 священицькі хіротонії. Двох священнослужителів було виведено за штат Карпатської єпархії УАПЦ та відраховано з кліру.
В штаті Консисторії (єпархіального управління), окрім осіб в духовному сані, працює п'ять читців – випускників Української богословської академії.
Надану керуючим Карпатською єпархією єпископом Віктором Бедь інформацію щодо стану розвитку єпархії за період з 3 червня 2015 по 3 червня 2016 рр. було прийнято до відома та схвалено.
Надалі присутні обмінялись думками та внесли свої пропозиції щодо подальшого розвитку єпархії.
Відтак відбулась братська святкова трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією