Вітання керуючого Карпатською єпархією, голови духовно-освітньої комісії УАПЦ єпископа Віктора Бедь Блаженнійшому Макарію Малетичу, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви до першої річниці з дня обрання та інтронізації

 DSC0001

Ваше Блаженство!
Дорогий Владико!

4 – 5 червня 2016 року виповнюється перша річниця з дня Вашого обрання Предстоятелем відродженої прабатьківської, майже 2000-літньої, Української Автокефальної Православної Церкви та Вашої офіційної інтронізації з титулом Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України. Здається тільки вчора, 4 червня 2015 року Помісний Собор УАПЦ ухвалив рішення про обрання свого нового Предстоятеля, згідно якого абсолютною більшістю голосів було обрано саме Вас, дорогий Владико, а вже 5 червня у історичному Патріаршому Соборі апостола українського Андрія Первозваного Української Автокефальної Православної Церкви м. Києва, під радісні і гучні виголоси «Аксіос! Аксіос! Аксіос!», відбулась урочиста інтронізація Вашого Блаженства.

У важкий час випало на Вашу долю очолити прабатьківську Українську Церкву Мученицю, але Ви з апостольською покірливістю та відчуттям синівського обов'язку прийняли цей важкий Хрест, який достойно несете заради і на благо нашої боголюбивої української нації, земної, Богом даної нам, Вітчизн України та прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

У дні першої річниці з дня Вашого обрання та інтронізації на чолі Української Автокефальної Православної Церкви, прийміть Ваше Блаженство, найщиріші вітання від духовенства, кліру та прихожан Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, всієї повноти Комісії з духовності, освіти та катехізації УАПЦ, професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів Карпатського університету імені Августина Волошина, Української богословської академії, Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу та Ужгородського богословського коледжу Карпатського університету, а також наукового корпусу Міжнародної академії богословських наук. Вітаючи бажаємо Вашому Блаженству міцного здоров'я, успіхів та Божої допомоги на ниві Першосвятительського утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

Нехай Всемилостивий Господь Бог і Покрова Пресвятої Богородиці завжди будуть з Вами, дорогий наш Батьку і Владико!

З повагою і любов'ю у Христі
+ВІКТОР Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви,
ректор Карпатського університету імені Августина Волошина
та Української богословської академії,
президент Міжнародної академії богословських наук
м. Ужгород,
4 червня 2016 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський