В Карпатському університеті імені Августина Волошина вийшов з друку перший номер науково-популярного альманаху «Українське Державотворення» (1, 2019)

230530122019На завершення 2019 року, 30 грудня, вийшов у світ перший номер науково-популярного альманаху «Українське Державотворення», засновником і видавцем якого став Науково-дослідний інститут «Центр досліджень проблем державотворення» Карпатського університету імені Августина Волошина (м. Ужгород).

З цією нагоди ректор університету професор єпископ Віктор Бедь привітав директора Центру досліджень проблем державотворення професора Маріана Токаря та всіх науковців-дописувачів, які долучилися до підготовки матеріалів до друку в першому числі альманаху, подякував їм за плідну наукову працю та побажав миру, міцного здоров’я, наукових та життєвих успіхів і Божого благословення на життєвій ниві, а також привітав з Різдвяно-Новорічними святами 2019/2020 рр.

Надалі видання даного науково-популярного альманаху планується проводити щоквартально.

Наразі пропонуємо до ознайомлення електронну версію першого номера науково-популярного альманаху «Українське Державотворення» (1, 2019).

Завантажити.

Прес-служба КаУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією