В Карпатському університеті Августина Волошина вручили дипломи випускникам-психологам, за освітніми програмами, які вперше в Україні пройшли міжнародну акредитацію у визнаній іноземній агенції Євросоюзу

 DSC010214 серпня 2020 року, в м. Ужгороді, в Карпатському університеті імені Августина Волошина відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2020 року за спеціальністю «Психологія» (бакалаврам і магістрам).

З вітальним словом до випускників-психологів звернувся єпископ Віктор Бедь, ректор університету, який повідомив про те, що в 2020 році успішно закінчили навчання та пройшли атестацію за спеціальністю «Психологія» 13 бакалаврів та 10 магістрів.

Особливістю цьогорічного вручення дипломів за спеціальністю «Психологія» стало те, що Карпатський університет імені Августина Волошина, у відповідності до п/п. 4) п. 1 ст. 1; п. 8 ст. 25 Закону України «Про вищу освіту», Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні» та Розділу V «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» (затвердженого МОН), вперше в Україні успішно пройшов міжнародну акредитацію (оцінку) освітніх програм з «Психології» за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) освітніми рівнями вищої освіти у визнаному іноземному Центрі оцінки якості вищої освіти (SKVC) Республіки Литва.

Також всі випускники-психологи, у відповідності до п. 9 ст. 7 Закону України «Про вищу освіту», вперше отримали дипломи за двома спеціальностями, і окрім кваліфікації практичного психолога, здобули додаткову кваліфікацію соціального працівника та соціального педагога.

Окрім того, університетом, у відповідності до міжнародного українсько-швейцарського договору про співпрацю в галузі вищої освіти і науки, вперше одному із випускників було вручено, окрім українського диплому, – офіційний швейцарський диплом магістра психології. Цим випускником став Віктор Федака.

З вітальними словами до присутніх випускників також звернулися професор Олена Ярема, завідувач кафедрою психології, педагогіки та соціальної роботи та професор Олена Шимко, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного менеджменту.

Відтак відбулася урочиста процедура вручення дипломів.

Проведення урочистого зібрання відбулося з урахуванням карантинних обмежень.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією