Вперше в Карпатському університеті імені Августина Волошина вручено подвійні дипломи магістра за спеціальністю «Психологія» - український і швейцарський

 DSC008714 серпня 2020 року, в м. Ужгороді, в Карпатському університеті імені Августина Волошина відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2020 року за спеціальністю «Психологія» (бакалаврам і магістрам).

З вітальним словом до випускників-психологів звернувся єпископ Віктор Бедь, ректор університету, який повідомив про те, що в 2020 році успішно закінчили навчання та пройшли атестацію за спеціальністю «Психологія» 13 бакалаврів та 10 магістрів.

Особливістю цьогорічного вручення дипломів за спеціальністю «Психологія» стало те, що університетом, у відповідності до міжнародного українсько-швейцарського договору про співпрацю в галузі вищої освіти і науки, вперше одному із випускників було вручено, окрім українського диплому, – офіційний швейцарський диплом магістра психології. Цим випускником став Віктор Федака, який в порядку студентської мобільності, виявив бажання одночасно навчатися за міжнародною українсько-швейцарською освітньою програмою.

Вручаючи дипломи випускнику-магістру за спеціальністю «Психологія», ректор університету єпископ Віктор Бедь привітав Віктора Федаку з успішним завершенням навчання та одночасним отриманням офіційних українського та швейцарського дипломів про повну вищу освіту.

Такі ж вітання випускнику висловили і присутні професор Олена Ярема, завідувач кафедрою психології, педагогіки та соціальної роботи та професор Олена Шимко, проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного менеджменту.

Пресслужба КаУ імені Августина Волошина.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією