В Карпатській єпархії УАПЦ відслужили божественну літургію до дня пам’яті святого князя київського Володимира Великого

DSC 114828 липня, у день пам’яті та 1000-ліття успіння рівноапостольного Великого князя київського Володимира (Василя у хрещенні), одного із видатних правителів Русі-України, в академічному храмі апостола українського Андрія Первозваного Української Автокефальної Православної Церкви в місті Ужгороді було віслужено божественну літургію.

З благословення керуючого адміністратора Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, настоятеля академічного храму архімандрита Віктора Бедь богослужіння очолив ієрей В’ячеслав Бубнюк у співслужінні архімандрита Діодора Муратова та протоієрея Олександра Смоліна.

В ході богослужіння поминались імена Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського патріарха та Блаженнійшого Макарія, митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

Під час богослужіння було піднесено молитви за мир та благополуччя в Україні та на Закарпатті, за перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів та мирних мешканців, які у наші дні боронять нашу земну Вітчизну Україну від підступного та віроломного московського окупанта.

Під час заупокійних молитов (ектенії) було пом'януто душі спочилих наших співвітчизників, всіх героїв Небесної Сотні, всіх українських воїнів (зокрема мобілізованих із Закарпаття), добровольців, волонтерів та мирних мешканців що у наші дні віддали своє життя в обороні України від московсько-путінських окупантів і терористів, та всіх наших раніше спочилих рідних та близьких.

З проповіддю, про життєвий шлях святого князя київського Володимира Великого та його роль в історії розвитку Русі-України і Української Церкви, до прихожан звернувся отець Олександр Смолін.

Також, після завершення божественної літургії, духовенство та прихожани храму привітали архімандрита Діодора з днем народження, яке він святкує сьогодні.

Після богослужіння відбулась братня трапеза.

Цього ж дня молитовне ушанування пам’яті рівноапостольного князя київського Володимира Великого було проведено в новостворених парафіях Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді, Ужгородському, Мукачівському, Перечинському, Іршавському, Виноградівському, Тячівському та Воловецькому районах Закарпатської області.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією