Преосвященнійший владика Віктор Бедь здійснив Таїнство Хрещення над новонародженою Дариною Бобай

 DSC058717 квітня 2014 року в кафедральному храмі на честь апостола Українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було звершено Таїнство Хрещення новонародженої Дарини, що народилась у сім'ї клірика єпархії протоієрея Романа Бобая та його матушки Лілії.

Таїнство Хрещення очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископа Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая та ієромонаха Антонія Хвіц.
Хресними батьками новонародженої Даринки при здійсненні Таїнства Хрещення названі: Максим Бережний та Людмила Моролян, Крістіан Рущак та Наталія Боринська, Вадим Бережний та Катерина Перебзяк.
Після звершення Таїнства Хрещення владика Віктор звернувся з вітальним і повчальним архіпастирським словом до батьків, хресних батьків та всіх присутніх у храмі.
Духовенство Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, професорсько-викладацький склад Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії сердечно вітають сім'ю протоієрея Романа Бобая та матушки Лілії з народженням доньки Дарини та прийняттям нею Таїнства Хрещення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією