Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ привітав адміністратора Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря в с. Пилипець ігумена Антонія Хвіц з Днем народження!

Hwitz1Cьогодні, 20 липня, свій День народження святкує адміністратор чоловічого монастиря на честь Воздвиження Животворящого Хреста Господнього в с. Пилипець Міжгірського району, священнослужитель кафедрального храму апостола українського Андрія Первозваного  Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгороді ігумен Антоній Хвіц!

З цієї нагоди, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви привітав отця Антонія із знаменним днем у його земному житті. Владика Віктор побажав іменнику сил духовних і тілесних, Божої допомоги і Покрова Пресвятої Богородиці у його нелегкому чернечому служінні на добро і славу боголюбивої української нації, земної, Богом даної нам, Вітчизни України та утвердження єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією