У кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного УАПЦ в Ужгороді відбулось вінчання Крістіана Рущака та Мар'яни Сухан

 DSC049430 липня 2016 року, у кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії  Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було здійснено таїнство  вінчання над молодим подружжям Рущак Крістіаном та Мар'яною ( у дівоцтві Сухан). Свідками (кумами)стали Максим Бережний та Вікторія Салиця.

Крістіан Рущак є випускником бакалаврату Української богословської академії Карпатського університету, який продовжує навчання в магістратурі.

Чин вінчання звершив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та протоієрея Романа Бобая.

Таїнство вінчання було відправлено українською мовою у супроводі церковного співу  під керівництвом регента читця Юрія Ропонича.

На таїнстві вінчання були присутні: батьки, рідні, близькі, колеги по навчанню та роботі наречених.

У своєму вітальному слові-проповіді до молодожонів владика Віктор наголосив на величі таїнства шлюбу, дав архіпастирські настанови та, привітавши молодят, подарував їм святі образи Спасителя Нашого Ісуса Христа та Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією