У день ушанування святого пророка Іллі, канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста очолив богослужіння в Берегові

ХХБ 32 серпня 2016  року, у день пам’яті пророка Божого Іллі, в домовому храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегово було відслужено божественну літургію. Богослужіння, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, очолив канцлер Консисторії єпархії, настоятель даної парафії протоієрей Сергій Урста.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.
Також було піднесено молитви за перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами, а також за збереження життя українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених і мирних співвітчизників, які у наші дні боронять нашу Вітчизну Україну від московських окупантів.
По завершені божественної літургії протоієрей Сергій Урста звернувся до прихожан з проповіддю.
Божественна літургія супроводжувалась читанням богослужбових текстів та церковним співом за участі іподиякона Владислава Лазара.

Прес-служба парафії Успіня Пресвятої Богородиці
в м. Берегове КЄ УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський