В Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в смт. Чинадієво Карпатської єпархії УАПЦ відбулось храмове свято вшанування Почаївської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

657456756785Почаївська ік. Богородиці5 серпня, в день вшанування Почаївської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці в храмі Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в смт. Чинадієво Мукачівського району відслужили божественну літургію.

Божественну літургію очолив настоятель монастиря архімандрит Миколай Реківчак. З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією участь у богослужінні та святкуванні також прийняли ігумен Антоній Хвіц, протоієрей Олександр Смолін, протоієрей Роман Бобай та диякон Крістіан Рущак. 

Богослужіння супроводжувалось співом церковного хору під керівництвом регента читця Юрія Ропонича.

Під час богослужіння підносились імена Всесвятійшого Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви.

В ході літургії духовенство молилось за мир та благополуччя в Україні, та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

З проповіддю до прихожан звернувся архімандрит Миколай Реківчак, який передав благословення від правлячого єпископа Преосвященнійшого владики Віктора Бедь та привітав усіх зі святом.

Віряни мали змогу прикластися до святині монастиря – копії Почаївської чудотворної ікони Божої Матері.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський