В храмі-капличці парафії рівноапостольних кн. Володимира та кн. Ольги УАПЦ в Ужгороді відбулось храмове свято вшанування святого великомученика і цілителя Пантелеймона

9685o0919 серпня, у день ушанування святого великомученика і цілителя Пантелеймона, у храмі-капличці парафії рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді (вулиця Минайська 71),  було відслужено божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією богослужіння очолив протоієрей Сергій  Уманців у співслужінні протоієрея Василя Бритвака та ігумена Антонія Хвіц.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.
Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя  українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених та мирних співвітчизників  які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.
З проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Сергій Уманців, який привітав усіх зі святом та передав благословення та вітання від правлячого єпископа Преосвященнійшого владики Віктора. 

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський