У домовому храмі Карпатської єпархії УАПЦ на честь Успіня Пресвятої Богородиці в місті Берегово відбулось храмове свято

14163590 278015175919068 194190576 o28 серпня, у день ушанування Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці в домовому храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь Успіня Пресвятої Богородиці в м. Берегово було відслужено божественну літургію з ушанування Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці.

З благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією богослужіння очолив очолив канцлер Консисторії єпархії, настоятель даної парафії протоієрей Сергій Урста у співслужінні протоієрея Романа Бобая, диякона Крістіана Рущака та іподиякона Владислава Лазаря.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

По завершені божественної літургії протоієрей Сергій Урста, який передав присутнім вітання та благословення від Преосвященнійшого владики Віктора, звернувся до прихожан з повчальною проповіддю та привітав усіх зі святом. Наприкінці богослужіння було нагороджено благословенними грамотами ряд прихожан за працю та допомогу парафії УАПЦ, а саме: Галину Бернікевич, Еріку Беллу, Олену Фекете, Анатолія Цікала, Віру Січ, Вікторію Гортолані, Олену Білас. Від парафії також подяку було оголошено протоієрею Сергію Урсті, протоієрею Роману Бобаю, диякону Крістіану Рущаку, регенту читцю Юрію Ропоничу та іподиякона Владислава Лазарю.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента читця Юрія Ропонича.

Після завершення божественної літургії відбулась братня трапеза.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський