В Кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ здійснено таїнство Хрещення над донькою біженців з Східної України

 DSC043931 серпня 2016 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді, звершино чин хрещення над донькою  біженців із зони антитерористичної операції на Сході України (м. Брянка, Луганська область) Мирославою Нікулін.

Чин хрещення, з благословення Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ,  здійснив голова єпархіального відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарної системи та Збройних Силах України, священнослужитель кафедрального храму протоієрей Олександр Смолін у співслужінні диякона Крістіана Рущака.

Після звершення таїнства Хрещення отець Олександр звернувся з вітальним і повчальним пастирським словом до батьків, хресних батьків новонародженої та присутніх у храмі.

Духовенство Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви сердечно вітають родину Олега та Ольги Нікулінів з прийняттям донькою таїнства Хрещення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією