Єпископ Мукачівський і Карпатський здійснив таїнство хрещення над немовлям Дарією Урста

 DSC08324 серпня 2016 року, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський у співслужінні з протоієреєм Олександром Смоліном, протоієреєм Романом Бобай та ієродияконом Ілльою Михайловим звершив чин хрещення над немовлям Дарією, яка народилася у родині канцлера Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, декана Української богословської академії Карпатського університету, доцента протоієрея Сергія Урсти та його дружини Катерини.

Після звершення таїнства хрещення владика Віктор звернувся з вітальним і повчальним архіпастирським словом до батьків, хресних батьків, родичів новонародженого та всіх присутніх у храмі. Відтак Преосвященнійший єпископ Віктор, відзначивши Божий дар і великий подвиг материнства, подарував матушці (дружині) о. Сергія Урсти, мамі новонародженої Даринки, - Катерині (що стояла під храмом) спеціально привезену ним ікону великомучениці Катерини  з святої гори Афон.

Духовенство Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії сердечно вітають родину протоієрея Сергія та матушки Катерини Урстів з народженням донечки Дарії та прийняттям нею таїнства хрещення.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський