Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ благословило початок святкування 25-річчя діяльності Ужгородського товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст»

 DSC087120 вересня, своє 25-річчя святкує Ужгородське товариство інвалідів праці та дитинства «Оптиміст», діяльність якого спрямована на захист прав людей з обмеженими фізичними можливостями.

За роки своєї діяльності активісти товариства своєю безкоштовною і самовідданою працею поступово змінювали суспільні стереотипи щодо інвалідів, відстоювали їх право на повноцінне життя, навчання та працю.

Участь у відзначенні даної ювілейної дати в житті товариства прийняти представники обласних органів державної влади, місцевого самоврядування, духовенства, профспілок, громадських організацій, мистецьких колективів та широкої громадськості.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви участь в урочистому зібранні, яке проходило в палаці «ПАДІЮН» м. Ужгорода, прийняв канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста у супроводі голови єпархіального відділу з благодійності, соціального служіння та біоетики читця Юрія Ропонича.

У своєму вітальному слові отець Сергій передав вітання та благословення учасникам урочистого зібрання від Преосвященнійшого владики Віктора, подякував представникам Закарпатського обласного товариства інвалідів і Ужгородського товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» за їх багаторічну, сумлінну і жертовну працю.

Відтак з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви за активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток благодійного руху та з нагоди 25-річчя заснування Ужгородського товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» протоієрей Сергій Урста провів ряд нагороджень. Високих церковних відзнак були удостоєні:

  • Марко Василина Михайлівна, ініціатор, співзасновник та голова товариства – орденом «Покрови Пресвятої Богородиці» І ступеня;

  • Іванов Олександр Геннадійович, активіст товариства – медаллю «Святого рівноапостольного Великого князя Київського Володимира» ІІ ступеня;

  • Балог Христина Аладарівна, активістка товариства, – медаллю «Святого рівноапостольного Великого князя Київського Володимира» ІІ ступеня.

На завершення вітального слова представники Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви проспівали всім причетним до діяльності товариства активістам, а також присутнім на урочистому зібранні учасникам і гостям, духовну пісню «Многії і благії літа».

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією