Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив заупокійну молитву за українським патріотом і журналістом Павлом Мочаром до 59-річчя з дня народження

Mochar-127 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну молитву за українським патріотом, учасником національно-визвольних змагань у боротьбі за національну і державну незалежність України на Закарпатті 1989 – 1991 рр., журналістом Павлом Михайловичем Мочаром (27.09.1957, с. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, Україна під окупацією СРСР – 18.08.2012, смт. Буштино, Тячівський район, Закарпатська область, Україна) до 59-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський