Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужи заупокійну молитву за українським патріотом та богословом о. Атанасієм Пекарем до 5-х роковин з дня його упокоєння

pekar128 вересня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужи ранкову заупокійну молитву за українським патріотом, уродженцем Закарпаття, науковцем, істориком і богословом, доктором теології, професором о. Атанасієм Пекарем (01.03.1922, м. Перечин, Підкарпатська Русь (українські землі Закарпаття) під анексією Чехословацької Республіки – 28.09.2011, м. Глен-Кові, похований у Кампбелл-Голл (Гемптон), штат Нью-Йорк, США) до 5-х роковин його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський