Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор у день ушанування упокоєння святого апостола і євангеліста Івана Богослова очолив божественну літургію в кафедральному храмі м. Ужгорода та молився за новобранців осіннього призиву

 DSC12299 жовтня 2016 року, в день ушанування упокоєння святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, у співсужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна та диякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Також владика Віктор підніс сугубу молитву-прохання за українських новобранців осіннього призиву 2016 року до лав Збройних Сил України та інших силових воєнізованих підрозділів.

З проповіддю до прихожан звернувся  протоієрей Сергій Урста, який доніс до присутніх зміст Святого Євангелія про даровані людині від Бога таланти.

Після завершення богослужіння до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся і Преосвященнійший владика Віктор, в якій привітав парафіян зі святом, розповів про подвижницький шлях земного життя святого апостола і євангеліста Івана Богослова та наголосив на значенні Заповідей Спасителя нашого Ісуса Христа про любов до Бога, ближніх, свого роду, своєї української нації, своєї Держави України та прабатьківської, майже 2000-літньої,  Української Автокефальної Православної Церкви.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський