Представники Карпатської єпархії УАПЦ прийняли участь в ушануванні полеглих українських воїнів героїв в м. Берегові до Дня захисника Української Вітчизни

hfghf 11З жовтня в м. Берегово, до Дня захисника Української Вітчизни, біля меморіальної стели Героїв Революції Гідності та АТО відбулось громадське ушанування полеглих українських воїнів героїв, які у наші дні віддали свої життя в обороні нашої земної, Богом даної нам, Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів та терористів на Сході України.

Участь в урочистостях прийняли представники Берегівської районної ради та адміністрації, Берегівської міської ради, загально освітніх навчальних закладів міста, Парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, патріотично налаштована молодь та небайдужі мешканці Берегова.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії участь у поминальному заході взяв паламар домового храму Парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово, іподиякон єпархії, студент Української богословської академії  Владислав Лазар.

Під час ушанування полегших українських воїнів героїв до меморіальної стели було піднесено квіти та запалено поминальні свічки. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих за національну і державну незалежність України.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський