Вітання голови духовно-освітньої комісії УАПЦ до свята Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня УПА та Дня захисника Української Вітчизни!

DenzaxisnikaВисокодостойний і богоносний український народе! Мужні і героїчні українські воїни – захисники Української Вітчизни!

Сьогодні, у день величних свят Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Української Повстанської Армії та Дня захисника Української Вітчизни, прийміть щирі вітання з торжеством віри в Отця нашого Небесного, ушанування Вічно Діви Марії та прославлення українського воїнства, яке скрізь віки зберігало і зберегло вірність українській нації, державі Україні та Українській Церкві!

Особливу пошану, повагу та вдячність всі ми сьогодні висловлюємо нашим героїчним українським воїнам, добровольцям, волонтерам та мирним співвітчизникам, які у наші дні із зброєю в руках та в інший спосіб боронять нашу земну, Богом дану нам, Вітчизну Україну від підступних московсько-путінських окупантів та терористів.

Сьогодні українська нація, Українська держава та Українська Церква єдині, єдині у вірі в Отця нашого Небесного і вірі в заступництво над усіма нами Покрав Пресвятої Богородиці, єдині у пам’яті і повазі до праведних і богоносних прабатьків і батьків наших та єдині у гордості і пошані за героїчне минуле наших воїнів часів Скіфії, Русі і Руської держави, Українського козацтва, Українських січовиків, Українських воїнів Армії Української Народної Республіки, Січовиків Карпатської Січі, радянських воїнів, які приймали участь у визволенні України від німецько-фашистських окупантів, але не приймали участі у каральних операціях та репресіях проти українців, Української Повстанської Армії і Української Армії, єдині у вияві поваги і підтримки сьогоднішнього українського воїнства, добровольців, волонтерів – героїчних захисників Української Вітчизни! Пишаємось усіма ними і молимось за них!

Тож нехай наша національна і духовна єдність, під Покрова Пресвятої Богородиці, буде і надалі запорукою мирного і благополучного життя в Україні!

З святом Покрова Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем Української Повстанської Армії та Днем захисника Української Вітчизни всіх нас, дорогі співвітчизники українці!

І нехай Всемилостивий Господь Бог завжди буде з усіма нами!

Слава Україні! Героям Слава!

+ Віктор (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською єпархією,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

14 жовтня 2016 р.,
м. Ужгород

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією