У 9-й день упокоєння Давида Гамсахурдія, українського воїна героя, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію на могилі усопшого

 DSC166216 жовтня, у 9-й день упокоєння Давида Гамсахурдія, військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-піхотної Закарпатської військової бригади, мешканця с. Анталовці Ужгородського району, який загинув від важких поранень, отриманих під час обстрілу московсько-путінськими окупантами і терористами шахти «Бутівка» Донецької області, духовенством Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було відслужено заупокійну літію на могилі усопшого.

Очолив відправлення заупокійної літії, на міському цвинтарі Ужгорода «Кальварія», Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, ієромонаха Іллі (Михайлова) та диякона Івана Жабляка.

У своїх молитвах духовенство просило у Господа Бога прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.
Під час заупокійного богослужіння біля могили українського воїна героя були присутніми: мама усопшого Давида – Тетяна Гамсахурдія, представники односельчан та кліру Карпатської єпархії УАПЦ.

Після завершення заупокійної літії до присутніх з архіпастирським словом звернувся Прерсвященнійший владика Віктор, який наголосив на святості подвигу українського воїна героя Давида Гамсахурдія.

Від так в трапезному залі Української богословської академії Карпатського університету відбулась поминальна трапеза, на яку було запрошено маму полеглого воїна Давида – пані Тетяну Гамсахурдія та всіх присутніх на цвинтарі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський