Єпископ Віктор (Бедь) відслужив літію за побратимом по національно-визвольній боротьбі Романом Лубківським до перших роковин упокоєння

Romann23 жовтня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну літію за українським патріотом, письменником, державним, громадським і культурним діячем, борцем за національну і державну незалежність України кінця 80 – х – початку 90 – х рр. минулого століття, народним депутатом України першого скликання та членом опозиційної антикомуністичної Народної Ради у Верховній Раді України (1991 – 1994), дипломатом Романом Мар’яновичем Лубківським (10.08.1941, с. Острівець, Тереболянський район, Тернопільська область, УРСР під окупацією московського комуністично-радянського СРСР та фашистської Німеччини – 23.10.2015, м. Львів, Україна) до перших роковин його упокоєння.

Владика Віктор (Бедь) і спочилий у Бозі Роман Лубківський були побратима по національно-визвольній боротьбі за національну і державну незалежність України кінця 80 – х – початку 90 – х рр. ХХ ст., зокрема в лавах Народного Руху України (1989 – 1992) та в складі опозиційної антикомуністичної Народної Ради у Верховній Раді України першого скликання (1990 – 1994).

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією