Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію за українським патріотом і журналістом Дмитром Леспухом до 72-річчя з дня народження

candlelight5 листопада, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранкову заупокійну літію за українським патріотом і журналістом закарпатських друкованих ЗМІ, обласного радіо та телебачення, учасником українських національно-визвольних змагань кінця 80 – х – початку 90 – х рр. ХХ століття Дмитром Костянтиновичем Леспухом (05.11.1944, с. Дубове, Карпатська Україна – 08.08.2006, м. Ужгород, похований в смт. Дубове Тячівського району, Закарпатська область, Україна) до 72-річчя з дня його народження.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією