Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив заупокійну молитву за українським патріотом Омеляном Макухою до 48-х роковин жертовної загибелі

Makyha16 липня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив вечірню заупокійну молитву за українським патріотом, воїном Української Повстанської Армії, незламним борцем за національну і державну незалежність України, політично репресованим московським комуністично-радянським режимом, учасником українського руху опору в СРСР Василем Омеляновичем Макухою (14.11.1927, с. Карів, Львівське воєводство, Західноукраїнські землі під окупацією Польської Республіки – 06.11.1968, м. Київ, УРСР під окупацією СРСР) до 48-х роковин його героїчної та жертовної загибелі.

Василь Макуха на знак протесту проти московського комуністично-радянського тоталітаризму, закабалення України, політики русифікації та військової агресії СРСР проти Чехословацької Республіки (1968) 5 листопада 1968 року на Хрещатику в Києві здійснив героїчний і саможертовний акт самоспалення.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією