Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив літію за ректором КДАіС УПЦ МП протоієреєм Миколаєм Забугою до 2-х роковин упокоєння

09456565113 листопада, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив ранкову заупокійну літію за українським богословом, колишнім ректором Київської духовної академії і семінарії Української Православної Церкви Московського патріархату (1994 – 2007), доктором богослов’я, професором протоієреєм Миколою Петровичем Забугою (13.03.1951, Бахмач, Чернігівська область – 13.11.2014, Київ) до 2-х роковин з дня його упокоєння.

У 2002 – 2007 рр. владика Віктор (Бедь) співпрацював з спочилим у Бозі протоієреєм Миколою Забугою на ниві української вищої духовної освіти і науки, а відтак і надалі підтримували дружні відносини до останніх днів його упокоєння.

У молитві до Господа Бога владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом небіжчиком, дарування його душі вічного спокою та життя у піднебессі.

Прес-служба КаУ та УБА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський