У День ушанування праведного і багатостраждального святого Петра Калнишевича, Гетьмана України в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгороді відслужили божественну літургію

 DSC097913 листопада, у День ушанування праведного і багатостраждального святого Петра Калнишевича, Гетьмана України у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії  Української Автокефальної Православної Церкви в місті Ужгороді було відслужено божественну літургію.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією богослужіння очолив протоієрей Сергій Урста у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, ієромонаха Іллі (Михайлова) та диякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

З проповідями, в ході служби та її завершення, до прихожан звернувся ієромонах Ілля (Михайлов), привітавши усіх прихожан зі святом та висвітливши богословське розуміння святості.

Також по завершенню божественної літургії протоієрей Сергій Урста від імені Преосвященнійшого владики Віктора, духовенства єпархії та прихожан храму привітав протоієрея Олександра Смоліна з Днем народження, яке він святкує 13 листопада.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією