Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив молебень до праведного і багатостраждального святого Петра Калнишевича, Гетьмана України

906itled-113 листопада, у День ушанування праведного і багатостраждального святого Петра Івановича Калнишевича (20.06.1690 (03.07.1691), с. Пустовійтівка, Лубенський полк, Сумщина, Україна – 31.10 (13.11).1803, Соловецький монастир, Російська імперія, на сьогодні Російська Федерація), незломного борця за національну і державну незалежність України, політично переслідуваного та ув’язненого окупаційним режимом Російської імперії і підданого багаторічному мордуванню у в’язниці Соловецького монастиря Російської Православної Церкви, Гетьмана України (10.11.1764 – 05.08.1775), Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархіє Української Автокефальної Православної Церкви  відслужив ранковий молебень до святого.

У молитві владика Віктор просив молитовного заступництва у святого Петра Калнишевича перед Всемогутнім і Всемилостивим Господом Богом за мир і благополуччя в Україні, за українську націю, Українську Державу і Українську Церкву. За найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами. За збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять Україну від московських ординців.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією