Вітання Голови духовно-освітньої комісії УАПЦ та президента Міжнародної академії богословських наук до 98-ї річниці заснування Національної академії наук України

9878965ни-1Шановні представники української академічної науки!

14 листопада 2016 року вся українська наукова еліта святкує 98-му річницю заснування Національної академії наук України. Заснована згідно указу Гетьмана України Павла Скоропадського від 14 листопада 1918 року Українська академія наук відразу зайняла вагоме і гідне місце в світовому академічному науковому просторі. Багатовікові чисельні досягнення  українських вчених різних поколінь, які збагатили і примножили світову наукову думку, як до 1918 року так і поспіль, стали надбанням всього людства на шляху до прогресу та цивілізаційного розвитку.

Тож шановні наші науковці, представники Національної академії наук України, галузевих і регіональних підрозділів НАН України, інших академічних наукових установ та організацій в Україні,  прийміть щирі вітання з черговою річницею академічного свята і побажання міцного здоров’я, щастя, подальших наукових звершень та Божої допомоги на життєвій ниві.

З повагою
+ Віктор Бедь,
єпископ Мукачівський і Карпатський,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви,
президент Міжнародної академії богословських наук

м. Ужгород,
14 листопада 2016 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський