У Свято Собору Архистратига Михаїла та ушанування Героїв Революції Гідності керуючий Карпатською єпархією УАПЦ очолив божественну літургію

 DSC006821 листопада 2016 року, у свято Собору Архистратига Михаїла та інших небесних сил безтілесних, та 3-тю річницю початку Революції Гідності, у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, ігумена Антонія Хвіц, ієромонаха Іллі (Михайлова) та диякона Івана Жабляка.
Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви.
Владика Віктор та духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені також за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.
Під час заупокійної літії владика Віктор молився за спасіння душ полеглих українських воїнів, які у різні віки та часи віддали свої життя у боротьбі за національну і державну незалежність України, наших рідних, учителів, друзів, близьких, а також за всіх полеглих українських патріотів, Героїв Небесної Сотні, під час Революції Гідності.
За заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою Преосвященнійший владика Віктор удостоїв ієромонаха Іллю (Михайлова) церковної нагороди – носіння палиці.
З проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Сергій Урста, який розповів про ушанування Архистратига Божого Михаїла в православному світі.
Після завершення богослужіння до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся і Преосвященнійший єпископ Віктор, який привітав прихожан із святом Архистратига Михаїла та зупинився на значенні Церкви Христової в житті кожної людини, на вченні Церкви про любов до ближніх, своїх батьків та прабатьків, своєї рідної землі та Богом даної земної Вітчизни України. Також владика Віктор привітав усіх з 3-ю річницею початку Революції Гідності та з державним святом Гідності та Свободи, наголосивши на героїчності і самопожертві всіх учасників вище зазначених революційних подій.
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Юрія Ропонича, а службу дяків очолив Іван Хланта.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський