В Карпатській єпархії УАПЦ ушанували світлу пам’ять Патріарха Димитрія (Яреми) до 101-ї річниці від дня народження

 DSC040322 листопада 2016 року, з благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви під головування доцента протоієрея Сергія Урсти, декана богословсько-філософського факультету Української богословської академії Карпатського університету, канцлера Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ в малій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Українській богословській академії в м. Ужгороді за участі представників єпархії, університету, академії, Закарпатського національно-патріотичного об'єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної спілки Закарпаття та громадської організації «Молодь Закарпаття» було проведено наукові читання приурочені 101-й річниці з Дня народження Святійшого Димитрія (Яреми), Патріарха Київського і всіє України, Предстоятеля УАПЦ.

З доповідями, які були присвячені життєву та подвижницькому життю Патріарха Димитрія (Яреми) виступили:
- Василь Біксей: «Життєвий шлях, наукова діяльність та особистість Патріарха Димитрія (Яреми)»;
- ієромонах Ілля (Михайлов): «Діяльність Патріарха Димитрія (Яреми) у часи третього відродження УАПЦ».
Із заключним словом до присутніх звернувся канцлер Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ, декан богословсько-філософського факультету Української богословської академії Карпатського університету доцент протоієрей Сергій Урста.
Після доповідей та молитви всі присутні перейшли до кафедрального храму апостола українського Андрія Первозванного у м. Ужгороді Карпатської єпархії УАПЦ де було відслужено заупокійну літію за спочилим у Бозі Святійшим Патріархом Димитрієм (Яремою).
Літію очолив протоієрей Олександр Смолін у співслужінні ієромонаха Іллі (Михайлова) та ігумена Антонія (Хвіц).
Хід богослужіння супроводжувався церковним співом за участі протоієрея Сергія Урсти та єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський