Єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор відслужив акафіст до святого мученика-воїна Віктора Дамаського, свого небесного покровителя

90908ш90-124 листопада, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії в Ужгороді відслужив акафіст до святого мученика-воїна Віктора Дамаського (бл. 138 – 161), свого небесного покровителя, у День ушанування святого.

У молитві владика Віктор просив молитовного заступництва у святого мученика-воїна Віктора перед Господом Богом за український народ, державу нашу Україну та Українську Церкву. За дарування українській нації миру, благополуччя, національної і духовної єдності та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви. За найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами та терористами і збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, полоненого і мирних співвітчизників, які у наші дні боронять Богом дану нам Вітчизну Україну від московських ординців.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський