Представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ відслужили літію та освятили надпис імені українського воїна-героя Давида Гамсахурдії на посмертному меморіалі в Ужгороді

 DSC047824 листопада 2016 року, на площі імені майора Віталія Постолакі в Ужгороді, на посмертному меморіалі на честь полеглих в обороні України від московсько-путінських окупантів та терористів українських воїнів-героїв  було викарбовано ім'я загиблого на Сході України воїна-ужгородця Давида Гамсахурдії.

Участь в ушануванні полеглого українського воїна-героя і патріота прийняли представники Ужгородського об’єднаного військового комісаріату, духовенства та кліоу Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, військової кафедри Ужгородського національного університету, дошкільного навчального закладу № 30 м. Ужгорода, воїни-ветерани АТО, побратими та друзі загиблого.

Із вступним словом до присутніх звернувся Ужгородський міськрайонний військовий комісар підполковник Микола Журавльов.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського,  керуючого  Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви представники єпархіального духовенства відслужили заупокійну літію за всіма полеглими українськими воїнами-героями на Сході України та освятили викарбуваний надпис імені нещодавно полеглого воїна Давида Гамсархурдії на посмертному меморіалі.

Богослужіння очолив протоієрей Роман Бобай у супроводі церковного співу за участі протоієрея Сергія Урсти та єпархіального регента читця Юрія Ропонича.

Під час відправлення заупокійної літії та освячення надпису була присутня і мама полеглого українського воїна-героя Тетяна Гамсархурдія.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією